Finanse

Jaki prezent na święta? Prezent do 50 zł, 100 zł i 150 zł

Okres przedświąteczny zawsze prowadzi do dylematów związanych z zakupieniem odpowiednich podarunków dla rodziny i przyjaciół. Problemem jest nie tylko, co kupić, ale również ile wydać. Im więcej osób do obdarowania tym mniejsze kwoty dla każdego z nich. To jednak nic strasznego, ponieważ nawet za nieduże pieniądze zakupić można interesujące i pomysłowe prezenty, które sprawią radość najbliższym.

Zabawnie i poważnie do 50 złotych

W zależności od tego, kogo obdarowujemy, możemy rozpocząć poszukiwania w różnych miejscach w sieci, uciekając od standardowych opcji, takich jak zestaw tanich kosmetyków. Dla mężczyzn z poczuciem humoru dobrą propozycją będą kolorowe skarpetki z ciekawym motywem, które stają się coraz bardziej popularne wśród panów. Kobiety natomiast z całą pewnością ucieszą się z uroczych bamboszy idealnych na zimę. Pomysłem na prezent dla osób starszych są elegancko zapakowane zapachowe świece lub niewielki zestaw czekolad do picia o różnych aromatach.

Wyjątkowo do 100 złotych

Nieco wyższa kwota daje już większe możliwości. Kobietę zaskoczy podarunek wybrany przede wszystkim z myślą o jej zainteresowaniach. Ciekawym pomysłem będą bilety na spektakl lub musical. Panowie za to mogą zostać obdarowani nowinkami technologicznymi. Do kwoty 100 złotych na pewno uda się znaleźć jakiś ciekawy gadżet, który sprawi mężczyźnie wiele radości. Dla osób starszych wybrać można nietypowe akcesoria do kuchni lub duży album ze zdjęciami.

Ciekawostki do 150 złotych

Mając do wydania na jedną osobę taka kwotę, można zakupić naprawdę wyjątkowy prezent. Warto zastanowić się nad tym, co konkretna osoba lubi robić, jakie ma zainteresowania i hobby. Za 150 złotych można wykupić voucher u kosmetyczki dla niej. Ciekawym rozwiązaniem będzie również stylowa i elegancka biżuteria zapakowana w personalizowane pudełeczko. Dla mężczyzny wykupić można voucher na lot widokowy, na przykład Cessną lub możliwość pojeżdżenia po torze wyścigowym. Dla całej rodziny można również wykupić mini sesję zdjęciową.