pożyczki długoterminowe dla zadłużonych online
Finanse

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych – jak szybko otrzymać pieniądze?

Brak zdolności kredytowej, niskie dochody czy zadłużenie nie skreślają z listy klientów firm pożyczkowych To one najczęściej przygotowują ofertę dla osób, którym banki odmówiły z wyżej wymienionych powodów. Wiele instytucji dokładnie sprawdza możliwości finansowe takich osób, inne wymagają żyranta, a znaczna część z nich przydziela wyłącznie pożyczki pozabankowe do 20000 na maksymalnie 30 dni. W jaki sposób otrzymać zobowiązanie ratalne mając na koncie zadłużenie?

Minimum formalności nie oznacza, że firma nie sprawdzi BIK’u i BIG’u

O ile osoby posiadające zbyt niskie dochody mają większe szanse na uzyskanie pożyczki długoterminowe dla zadłużonych od firmy, która podkreśla, że nie wymaga zbędnych formalności, to dłużnicy mogą spodziewać się odmowy. Większość instytucji sprawdza historię kredytową przed udzieleniem odpowiedzi na wniosek. Należy zatem poszukać firmy, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych dla zadłużonych. Wszystkie procedury oraz wymagania wobec kredytobiorcy różnią się w takiej instytucji od tradycyjnych form udzielania kredytów.

Gwarant sposobem na otrzymanie pożyczki długoterminowej dla zadłużonych

Wiele firm pożyczkowych chętnie udziela pożyczek osobom zadłużonym, jednak zabezpieczając się umową wymagającą podpisu poręczyciela. Jak wskazuje raport przeprowadzony przez Biuro Informacji Kredytowej1 dzięki temu w ciągu jednego roku ilość osób obsługujących kredyty bankowe i pożyczki długoterminowe dla zadłużonych wzrosła o niemal 24 proc. Zarówno instytucja bankowa, jak i pozabankowa tym sposobem obniża ryzyko zadłużenia przez swojego klienta i tym samym utraty środków pieniężnych, jednocześnie podnosząc swoje zyski poprzez poszerzenie grona odbiorców proponowanych produktów bankowych. Posiadając poręczyciela, który spełniał będzie wszystkie wymagania instytucji pozabankowej:

  • ukończenie 18 roku życia
  • dobra sytuacja finansowa
  • posiadanie polskiego obywatelstwa
  • pozytywna historia kredytowania,

Bez problemu otrzymać można pożyczkę długoterminową dla zadłużonych na wybraną kwotę i okres spłaty.